FORUM im.BUCKA WILLIAMSA

FORUM im.BUCKA WILLIAMSA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2012-10-24 09:36:54

kondzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Proponuje dać czas na do dzisiaj do półnovy na głosowanie. Wiele ak wobec tego rozegrać play-offy

Offline

 

#17 2012-10-24 20:52:48

Behemot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 416
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Nikt już raczej nie zagłosuje (jakby co zmienimy). Wychodzi mi tak:

1. Jason (8 pkt)
2. Faza 7 pkt, w tym 2 pierwszem miejsca;
3. Behemot 7 pkt
4. Kondzio 6 pkt
5 Piotrek 2 punkty
6 Lamarcus 0 pkt, ale opisał drużynę i wydał mniej kasy ni Jo
7. Jo
8. Brak (czyli niepełna i bezbronna jak dziecko ekipa Menago)

Pary więc takie:
Jason vs. brak -> Jason do półfinału
Faza vs. Jo
Behemot vs. Lamarcus
Kondzio vs. Piotrek

Teraz każdy poza Jasonem ma szansę napisać czemu wygra w swojej parze. Potem głosujemy.

Ostatnio edytowany przez Behemot (2012-10-24 20:53:46)


"If given the choice between Star Trek and Star Wars, I would prefer "neither." Gerald Wallace

Offline

 

#18 2012-10-24 22:44:27

 LaMarcus

Administrator

1674982
Skąd: OPOLE
Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 161
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Chyba mam pecha trafiając na Ciebie Behemot .Sorrki ale nie znam sie na game planach wolałbym zeby o zwyciąstwie którejś drużyny decydowało również głosowanie może wtedy miałbym wieksze szanse ale ustaliliśmy inne zasady.

Nie mniej jednak tacy zawodnicy jak Nowitzki, Roy,Nash, Hill i znakomicie zapowiadający się debiutanci jak Lillard i Drummond sprawią Ci wiele kłopotów.
Gra mojego zespołu wyglądalaby tak że Nash z Lillardem napędzali by atak a akcje konczyliby Drummond,Jordan,Roy.Na obwodzie za to jest siła (Belinelli,Lewis,Nowitzki,Roy,Nash, Hill,Lillard).Obrona to Hickson,Jordan,Hill.

Ble ble ble.........

http://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Offline

 

#19 2012-10-24 23:15:19

kondzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Proponuje do każdego pojedynku założyć oddzielny temat

Offline

 

#20 2012-10-25 00:13:01

kondzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

przeciez kazdy wstawia gameplany, gracze wymieniają sie opiniami do woli a kiedy skończą każdy głosuje

Offline

 

#21 2012-10-25 15:30:24

Behemot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 416
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

LaMarcus napisał:

Chyba mam pecha trafiając na Ciebie Behemot .Sorrki ale nie znam sie na game planach wolałbym zeby o zwyciąstwie którejś drużyny decydowało również głosowanie może wtedy miałbym wieksze szanse ale ustaliliśmy inne zasady.

Nie mniej jednak tacy zawodnicy jak Nowitzki, Roy,Nash, Hill i znakomicie zapowiadający się debiutanci jak Lillard i Drummond sprawią Ci wiele kłopotów.
Gra mojego zespołu wyglądalaby tak że Nash z Lillardem napędzali by atak a akcje konczyliby Drummond,Jordan,Roy.Na obwodzie za to jest siła (Belinelli,Lewis,Nowitzki,Roy,Nash, Hill,Lillard).Obrona to Hickson,Jordan,Hill.

Ble ble ble.........

http://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Lamarcus zaczął naszą potyczkę tutaj, więc ja też tu dokończę.

To co mogę powiedzieć to przede wszystkim, że moja drużyna jest zdecydowanie lepiej zbilansowana. Mam zarówno elitarnych obrońców - Wade, Igoudala, Ibaka, obrońców bardzo dobrych (Rubio, Rush i Gortat), jak i doskonałych atakujących w osobach Wade'a, Griffina, Rubio, a nawet Igoudali.

Zarówno potencjał defensywny mojej ekipy, jak i ogólna ilość talentu jaką posiadam są wg mnie najlepsze ze wszystkich ekip. Na ławce poza Ibaką być może nie ma wielkich nazwisk, ale ławka jest po to żeby uzupełniać drużynę (a nie nagle zastąpić całą pierwszą piątkę, zwłaszcza w play off) i moja spełnia tę rolę doskonale, zwłaszcza w aspekcie defensywnym i rzutów za 3.

Co do starcia z Lamarcusem, to o ile doceniam potencjał ofensywny jego ekipy (Nash, Nowitzki) to w obronie będzie miał ze mną spory problem. Poza dziadkiem Hillem żaden z jego zawodników nie jest wyróżniającym się obrońcą. Nawet wymienieni deAndre Jordan oraz Hickson to wg mnie (a jako kibic Blazers piszę to z niekłamanym bólem) obrońcy co najwyżej średni. Nowiztki i Nash są za to po tej stronie parkietu słabiutcy i zawsze potrzebują obok siebie dużego wsparcia w obronie (Chandler, Marion, itp.), którego w ekipie Lamarcusa po prostu brak.
Do tego zbyt wielu graczy jest niesprawdzonych -  Drummond, Lillard, pokontuzyjny Roy, czy po prostu przeciętnych jak Belinelli czy Lewis.
Podsumowując, Lamarcus opierając się na Nowitzkim i Nashu swoje punkty rzuci (choć bez przesady bo moja obrona jest mocarna), ale po drugiej stronie parkietu ja wjadę w niego jak w masło.

Ostatnio edytowany przez Behemot (2012-10-25 15:54:02)


"If given the choice between Star Trek and Star Wars, I would prefer "neither." Gerald Wallace

Offline

 

#22 2012-10-27 11:58:00

kondzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Czy juz mamy przechodzić do głosowania?

Offline

 

#23 2012-10-29 11:57:36

faza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Skoro tam to głosowanie zaczynamy od punktu dla Behemota. Jego gruzyna jest sporo lepsza,  szczególnie w obronie
Behemot - Lamarcus 1:0

Offline

 

#24 2012-10-29 13:52:19

jason

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 109
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Mam wrażenie, że poza Lilardem i Nashem reszta zawodników LaMarcusa w tym sezonie przeżyje ciężkie chwile. Pierwsza piątka Bohemota, o ile zdrowa, jest niesamowita i dla mnie idealna. Z ławką gorzej, nie wierzę w Thomasa, ale z drużyną LaMarcusa dadzą radę.

Offline

 

#25 2012-10-30 13:17:19

kondzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: Opisy drużyn

Punkt dla Behemota bez dwóch zdań

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwodomierze wrocław wynajmę koparkę