FORUM im.BUCKA WILLIAMSA

FORUM im.BUCKA WILLIAMSA


#1 2012-10-27 12:20:29

kondzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 63
Punktów :   

Kondzio vs Piotrek 306

W pierwszej rundzie moim przeciwnikiem bedzie druzyna prowadzona przez Kevina Duranta i Russela Westbrooka. Mimo to uważam że ta druzyna polegnie w walce ze mną,a to dla tego, że jej pierwszy frontcourt moze walczyc jak równy z równym z moim drugim. Nie wiem jak Piotrek chce zestawić swoja pierwszą piatkę, Ale nie ważne czy na centrze wystąpi Blair czy Brand to będzie zdjadany przez o wiele wyzszego Bynuma w low-post. Równiez Garnett powinien zdecydowanie wygrać matchup z nieopiezronym Davisem. Duranta ograniczą na zmiane Wallace i Leonard, którym nakaże duzo grać w ataku aby zmęczyć dodatkowo Duranta i ew. zmusić do fauli. Ogólnie mam przewagę pod koszem a Piotrek na obwodzie z tym że nie wiem czy uda mu sie rozdzieliż piłkę mimo tylu dobrych strzelców tym bardziej że Westbrook jest ballhogiem a Gordon nie wiadomo czy zgodzi się na bycie 3 opcja

Offline

 

#2 2012-10-29 11:58:36

faza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kondzio vs Piotrek 306

Punkt dla Kondzia

Offline

 

#3 2012-10-29 13:46:08

jason

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 109
Punktów :   

Re: Kondzio vs Piotrek 306

Jestem fanem Blaira - facet ma wielkie serce do walki ale centymetrów nie ma i przyszłości jako C też przed nim nie widzę. Z drugiej strony mając w składzie Westbrooka, Gordona i Duranta wystarczy pod kosz rzucić 2 pieńki i będzie dobrze. Ławka koszmarna.  Dziadek, Połamaniec, Leń ;-) Kasa poszła na 3 graczy i na resztę już nie starczyło.
Podoba mi się zespół Kondzia - skład jest głęboki, kilku młodych zdolnych, kilku doświadczonych i tanich. Duet Irving- Bynum bardzo obiecujący a reszta pomocnik dobrana na poziomie. A ten Valanciunas to wart tych pieniędzy?
Zdecydowanie Kondzio

Offline

 

#4 2012-10-29 22:53:51

Behemot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 416
Punktów :   

Re: Kondzio vs Piotrek 306

Nie wiem czy Valenciunas już jest wart 3,5 bańki, ale wg mnie to może być czarny koń do nagrody ROY. Tak jak pisałem w innym wątku głos na Kondzia, którego ekipa bardzo mi odpowiada.


"If given the choice between Star Trek and Star Wars, I would prefer "neither." Gerald Wallace

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwodomierze wrocław wynajmę koparkę